הסיפור של GoFishing מתחיל בכלל בשם אחר, במקום אחר ובתקופה אחרת, בזכות חובב ים ודיג בשם אליהו בכר, שעוסק במסחר בחנות קטנה ביפו כבר בשנת 1929 .עם השנים והרצון שמתגבר אצלו לקדם את תחום הדיג בישראל ולשמש מקום אמין, איכותי ושירותי לקהילת הדייגים המקומית, הוא מקים ב-1952 את חברת 'ספורט ודיג אליהו בכר בע"מ' לייבוא ושיווק סיטונאי של מוצרי דיג. מאז ועד היום, אנחנו מגשימים את החזון ואת החתירה המתמדת שלו להתקדמות טכנולוגית ופתרונות איכותיים לשלל הדרישות בתחום הדיג, העצמת החוויה והידע המקצועי, טיפוח אהבת החופים ותודעת השמירה על איכות הסביבה בקרב כל מי שעוסקים בפעילויות פנאי, נופש ויציאה לטבע בישראל.

GoFishing כיום

GoFishing מבית 'ספורט ודיג אליהו בכר בע"מ' ממשיכה את החזון הזה בראיה קדימה ומביאה בשורה עדכנית של כל מה שקורה היום בתחום הדיג החובבני והמקצועני בארץ ובחו"ל, יחד עם ניסיון וידע של יותר משבעים שנה, וקשרי עבודה הדוקים עם היצרנים והמותגים המובילים והנחשבים בעולם. לצד הקמה של מעבדת תיקונים מתקדמת ומקצועית ומחסן חלפים מתעדכן, שמספקים מענה יעיל וחוויה מקיפה לכל צורך טכני, אנחנו משקיעים משאבים ומאמצים בפיתוח וקידום ההיבט התחרותי של ספורט הדיג בישראל, ומובילים את התחום להישגים חסרי תקדים.

הצוות שלנו

אנשי השטח והמכירות שלנו הם דייגים חובבים (ומעולים!) בעצמם, חיים את פעילות הפנאי והדיג באופן יומיומי וקשובים לדרישות השוק המקומי. בזכות קשר קרוב ורצוף עם קהילת הדיג בכל רחבי הארץ, אנחנו פועלים להחדיר ולהטמיע בישראל את החידושים האחרונים מן העולם, בסטנדרט הגבוה ביותר. האתר הזה הוא הפנים הדיגיטליות שלנו, ותוכלו למצוא בו אינפורמציה ותשובות לכל שאלה שאפילו לא ידעתם שיש לכם בתחום, לצד מלאי עדכני של המוצרים והמותגים המובילים בעולם. הכל זמין וידידותי על המסך שלכם ובלחיצת כפתור. אנחנו כאן כדי להעניק לכם חוויית קנייה ואת כל הידע שצריך, בדרך להנאה האין סופית מחוויית הדיג שלכם.

דיג מוצלח ונעים!

 

יתרונות שיש רק לנו:

  • ותק וניסיון של יותר מ-70 שנה בייבוא ושיווק ציוד דיג
  • ניהול דינמי שמבוסס על הכרה מעמיקה של התחום וחזון לעתיד
  • ייצוג בלעדי של מיטב היצרנים והמותגים העולמיים
  • קווי מוצרים איכותיים בכל קשת המחירים
  • שליטה סופר מקצועית בכל סגנונות הדיג – מהחוף עד מסירות, בים ובמים מתוקים
  • מערך הפצה כלל ארצי
  • מרכז לוגיסטי משוכלל שחולש על כל פעולות הרכש, האחסון וההפצה
  • מעבדת תיקונים משוכללת ומחסן חלפים מתעדכן